رسالت ما

Our missin

شرکت سبزاندیشان برتر با هدف تأمین نیازهای صنایع پرورش دام، طیور و آبزی‌پروری کشور و با گردآوری تیمی متشکل از کارشناسان و متخصصین مجرب آغاز به کار نمود. این شرکت ضمن ارائه خدمات فنی، در تولید و عرضه طیف گسترده‌ای از محصولات اقتصادی و باکیفیت از جمله مکمل‌ها و افزودنی‌های خوراک دام، طیور و آبزیان، در این صنعت فعالیت می‌نماید.

کنترل کیفی کلیه مواد اولیه در آزمایشگاهی مدرن و مجهز، تحت نظارت متخصصان مجرب صورت می‌گیرد و سپس این مواد اولیه با آخرین تکنولوژی و کیفیتی مطلوب، مراحل تولید را طی می‌نمایند. محصولات نهایی پس از گذراندن یک برنامه کنترل کیفی دقیق و در صورت تأیید کارشناسان، تا زمان ارسال به مشتری تحت شرایط استاندارد نگهداری می‌شوند. همکاری با کارآمدترین نیروها همراه با تجهیزات و روش‌های پیشرفته و مواد اولیه مرغوب، همواره در دستور کار این شرکت قرار داشته است. 

همچنین این شرکت در فرمولاسیون کلیه محصولات خود از مشاوره‌ها و نظرات متخصصان کارآزموده تغذیه و بهداشت دام، طیور و آبزیان بهره‌ برده و این محصولات منطبق با نیاز پرورش‌دهندگان و تحت نظارت وزارت جهاد کشاورزی و سازمان دامپزشکی کشور تولید می‌ گردند.

ما مفتخریم که توانسته ایم برای تعداد کثیری از جوانان و فارغ التحصیلان و نخبگان دانشگاهی به صورت مستقیم و غیر مستقیم اشتغال زایی داشته باشیم و با به کارگیری توان متخصصان کشورمان در جهت تولید محصولاتی نوآورانه و دانش بنیان گام برداریم و در این راستا خدمتگزار جامعه و ملت عزیزمان باشیم.

رضایت مندی مشتریان همواره از افتخارات ما بوده و معتقدیم اتخاذ روش ها و انتخاب گام هایی همسو و هم راستا با نیاز های مشتریان عزیزمان، موفقیت های بیشتری را در مسیر حرکتمان به ارمغان خواهد آورد و تلاش تمامی مجموعه در جهتی است که همکاران و مشتریانمان به دور از هرگونه دغدغه و نگرانی، با اطمینان خاطر اقدام به تولید و پرورش نمایند.ما متعهد به شما و متعهد به کیفیت بوده، و در تلاشیم تا با مشاوره، و ارائه محصولاتی دانش محور و با ارزش افزوده ی بالا، مسیر پر فراز و نشیب موفقیت را برای مشتریان وفادارمان هموار کنیم. همکاری با مدیران و کارکنانی متخصص، و با سابقه که با بالاترین سطح دانش و تجربه در تلاش برای پیشرفت روز افزونِ این خانواده بزرگ می باشند، ما را در این زمینه متمایز و پیشرو نموده است.